Moja marka AudioBlog, słuchaj blogów jak radia.

   Jestem w takim wieku, że głupio już wdzięczyć się z popularnym dzióbkiem do selfie.Nie ogarniam Snapczatów i mam wrażenie, że Twitter to Pustynia Kalahari, a może jestem średnio towarzyska? Ale za to uwielbiam podglądać i fotografować przyrodę oraz zwierzęta. Jestem też fanką i aktywną użytkowniczką Instagrama. Kocham poznawać świat poprzez spotkania z ludźmi,  regionalne galerie wszelakiej maści sztuki, przez muzykę,dźwięki, zapachy, kolory i smaki.Potrzebuję przestrzeni i ciszy by dać myślom na swobodny przepływ.

W 2014 roku stworzyłam  markę  AudioBlog ( www.audioblog.pl). Jest to serwis podcastowy, zawiera ułożone tematycznie audycje dźwiękowe, takie, jakich możecie posłuchać np w radio.  Aplikację można pobrać na urządzenia w systemie Android: na smartfon lub tablet, a wkrótce również będzie można posłuchać AudioBlog na domowym komputerze. Dla kogo jest  aplikacja AudioBlog? Dlaczego ją wymyśliłam?

Bo zdarza nam się marnować mnóstwo czasu w drodze do pracy, szkoły, na zakupy, w kolejce, w szpitalu, w ośrodku zdrowia.Dzięki AudioBlog niezawodnie trafisz na swoje ulubione blogi, każda audycja połączona jest linkiem z adresem bloga, po naciśnięciu ikony z wizerunkiem globusa aplikacja przeniesie słuchacza wprost na blog autora aby np zostawić tam komentarz.

Dla tych, którzy lubią czytać i komentować blogi.

Dla aktywnych w biznesie, którzy chcieliby opowiedzieć w jakich okolicznościach powstała i jak rozwijała się ich marka.

Dla psychologów, trenerów, coachów, którzy chcieliby za pośrednictwem aplikacji promować i  przybliżać słuchaczom wartościowe szkolenia. ( całość potrwa 30 sekund, aplikacja jest bezpłatna)

Kliknij poniżej aby pobrać  AudioBlog ( instalacja trwa 30 sekund): https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.audioexpress.audioblog&hl=pl

 

Jestem też obecna na Facebooku ( @Lunka1969) , Google + ( JolaJZG)  i Twitterze ( Poziomkowe_Wzgorze.pl).
Na blogu Poziomkowe Wzgórze znajdziesz:

Felietony.

Wywiady.

Recenzje

Próbki podcastów.

Vlog ( zdrowy styl życia)

Opuściłam Kraków dla zacisznej miejscowości Rozwinęłam hobby, które stało się zawodem. Blogujesz?Tworzysz ciekawe szkolenia? Porozmawiajmy o współpracy!

biuro@audioexpress.pl

 

 

logo_audioaudioblog_small_white