Kilka słów o moich pasjach

 

 

“Dorosłość to guglanie w poszukiwaniu różnych informacji i uczucie ciągłego zmęczenia”.

 

Audioblog na Poziomkowym II

 

To mem, który ostatnio szczególnie przemówił do mojej wyobraźni, cytat z wypowiedzi  dziecka, prawdopodobnie w wieku przedszkolnym.

Interesuję się psychologią, podróżami, dobrą lekturą i ciekawymi roślinami. Porywa  mnie bez reszty dobrze zagrany jazz .Zdarza mi się czytać do trzeciej nad ranem.Z wykształcenia  pedagog i  filolog ( filologia angielska). Mama 20 letniego Wojtka ( studenta)  i od prawie  25 lat żona tego samego męża. Psia mama dwóch cudnych suczek: labradora i mieszańca. Od  2  lat pracuję ” na swoim”. Jestem developerem i wydawcą mobilnej aplikacji #Audioblog. Podziwiam  rynek nowych technologii i wciąż odkrywam w nim ciekawe obszary.

Jeśli czujesz, że nie wystarcza ci czasu i sił na długie siedzenie w necie, a lubisz czytać blogi, sprawdź koniecznie, jak aplikacja mojego pomysłu może ułatwić ci życie.Posłuchaj blogów i audio-recenzji z ciekawych wydarzeń kulturalnych, książek, filmów i spektakli teatralnych  jak radia! Szczegółowy opis projektu i możliwość bezpłatnego pobrania aplikacji Audioblog na stronie: www.audioblog.pl